logo

Je čas začať šetriť.

Enerkeeper Power Saver
Prevratná patentovaná technológia.

Znížte náklady na prevádzku svojich zariadení a predĺžte ich životnosť.
Začnite šetriť už teraz.

  • Máte jeden alebo viacero druhov svetelných zariadení?
  • Máte zapojený jeden alebo viacero elektrických motorov?
  • Máte obe tieto elektrické zariadenia?
icon1

Čo je ENERKEEPER ?
Zariadenie ENERKEEPER je...

icon1Ako to pracuje a funguje?
Zariadenie využíva naj...
icon1

Živontosť a úspora?
Vypočítajte si približnú úsporu...

O nás

My Ok.Power - Enertech Partner distribuujeme zariadenia Enerkeeper vo viacerých európskych krajinách vyrábané podľa najnovšieho patentu ako najefektívnejšie riešenie úspory elektrickej energie.

Najznámejší produkt, Enerkeeper Power Saver znižuje spotrebu elektrickej energie o 8-12%. Zariadenia od firmy Enertech sa používajú aj v niektorých svetových podnikoch: v Samsung-u, u svetového oceľového giganta POSCO, ako i v hoteli svetovej úrovne Grand Hyatt Dubai. V Európe sa po prvý krát testovalo 75kVA zariadenie v Maďarsku v Debrecen-e na Univerzite Medicíny.

Závod, ktorý zastupujeme je kórejská spoločnosť Enertech. Pôvod spoločnosti začínal jedným výskumným projektom: skúmanie a vývoj technológie Zig-Zag na znižovanie neharmonických elektrických výkyvov a vyrovnávania fáz, ktoré spracoval Park Hon Yang , elektrotechnický inžinier Soongsil Univerzity v Južnej Kórei.

Podnik Enertech vyvinul od roku 2003 päť domácich patentov a tri medzinárodné patenty, medzi ktorými sú najdôležitejšie tieto:
  • Zníženie elektrickej energie
  • Zníženie vplyvu harmonických frekvencií
  • Zariadenie s hybridným filtrom pre redukciu harmonickej frekvencie
  • Pohotovostné šetriče energie
  • Hybridný transformátor pre šetrenie elektrickej energie

Okrem iného získal aj mnoho ocenení:Získal ocenenie „Superior Top 100“ cenu patentového produktu, ktorý navrhol Kórejský úrad duchovného vlastníctva a Kórejské spoločenstvo pre inovácie. Naši partneri pri vývoji produktu: Samsung C&T a KEPCO (Kórejský štátny poskytovateľ elektrickej energie). Enertech s hrdosťou uznáva potreby spotrebiteľov a je im plne zaviazaný.

Hlavnou myšlienkou je inovácia, kvalita, bezpečnosť a spoľahlivosť. Naša investícia je zjavná z dôvodu inžinierskeho nadania a kvalitnej výroby. Väčšina našich projektov rieši nezvyčajné technické výzvy. Ok.Power Europe a ELEKTRO-MORVAY s.r.o. reprezentujú túto technológiu svetovej úrovne v Európe.

 

Kontaktujte nás

Adresa : Coburgova 8, Trnava
Telefón: +421 905 352 997
FAX: +421 33 5340 908
Pevná linka: +421 33 5536 600
E-mail: elektromorvay@okpower.sk

facebook

“S produktom ENERKEEPER sme ušetrili nemalé peniaze.”

Interier design s.r.o. , majiteľ